Parkhotel Congress Center Plzeň bude plný erudovaných odborníků

28.01.2019

21. a 22. února 2019 probíhají již tradiční Plzeňské dny urgentní medicíny. Parkhotel Congress Center Plzeň hostící tuto významnou událost bude plný těch největších odborníků ve svém oboru - tedy urgentní medicíny a jiných oborů medicíny. Na odbornou konferenci, kterou pořádá Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje již po osmé, zbývá už jen týden do konce podávání přihlášek. 

Pozvánka na akci od ZZS Plzeňského kraje.

Mezi přednášejícími nebudou chybět například paní doc. MUDr. Jarmila Drábková, CSc., z Oddělení chronické resuscitační a intenzivní péče FN Motol (přednáška na téma: Které medicínské novinky mohou překvapit i v přednemocniční neodkladné péči?). MUDr. Lenka Haidingerová z OLZS a UM AČR Líně a ZZS Plzeňského kraje bude v salónku Basso A mít workshop na téma neinvazivní plicní ventilace. Dalším velmi významným hostem bude pan profesor MUDr. Jan Pirk, DrSc. z IKEMu. Přednosta Kardiocantra z IKEMu bude přednášet na téma "Pacient s mechanickou podporou oběhu a úskalí péče o něj". 

A to rozhodně nejsou jediní odborníci, které bude moci odborná veřejnost vyslechnout při dvoudenní konferenci. Na místě bude mnoho lékařů z fakultních nemocnic, ze záchranných služeb, ale také z leteckých záchranných služeb. Máte se proto opravdu na co těšit! 

Více informací o akci, včetně možnosti se přihlásit, naleznete na webových stránkách ZZS Plzeňského kraje.

Program Plzeňských dnů urgentní medicíny 2019