Když nenastartujete, v Týně vám pomohou strážníci

26.01.2019

Již delší dobu se snaží Městská policie v Týně nad Vltavou fungovat nejen represivně, ale hlavně ve prospěch všech obyvatelů či návštěvníků malebného města ležícího na Vltavě. Velmi často se v období zimy mnoho osob obrací na strážníky s tím, zda by jim nemohli pomoci nastartovat jejich vozidlo. I proto se rozhodlo město Týn nad Vltavou své městské policii pořídit startovací zařízení Booster P3 Evo max. 

Foto: MP Týn nad Vltavou

Ačkoli strážnici velmi rádi lidem vyjdou vstříc, ne vždy mohou nastartovat vozidlo pomocí startovacích kabelů. Bylo proto rozhodnuto o zakoupení startovacího zařízení, které strážníci vozí ve svém služebním vozidle. O tom strážníci z Týna informovali na svém Facebooku 21. ledna. Již o čtyři dny později strážnic vyráželi na pomoc s tímto zařízením jednomu z obyvatel Týna nad Vltavou. 

Strážnici tak dokazují, že slovo pomáhat jim není cizí a snaží se tak vyjít vstříc všem služným lidem, co se na ně obrátí. Pokud byste i vy měli někdy potíže s nastartováním, neváhejte kontaktovat bezplatnou linku MP Týn nad Vltavou 800 152 252

No a za mě městu Týn nad Vltavou a tamní městské policii palec nahoru! Palec nahoru si však zaslouží každá MP, která se snaží pomáhat takto lidem. Děkujeme.