Hrnky pro vás všechny!

01.02.2019

Včerejšího dne probíhala soutěž o poslední dva hrnky z původní limitované série hrnků Ze života IZS. Soutěž vyhrály dvě ženy. Ono ale není důležité to, kdo hrnek vyhrál, ale...

Jedná se o logo manuál. Náhled toho, jak propisky a hrnky mohou vypadat. 

Jelikož si, dle mého názoru zasloužíte hrnek opravdu všichni, rozhodl jsem se pro vás udělat jednu příjemnou věc, kterou však zatím neberte jako povel k objednávkám. Z téměř každé zveřejněné mé fotografie jsem vám schopen udělat hrnek samostatně za přijatelnou cenu, kdy vy budete hradit pouze výrobu hrnku + pár korun navíc, které poputují k Nadaci policistů a hasičů, a poštovné. 

Již dopředu jsem avizoval, že s příchodem dárků pro vás/propagačních materiálu nechci vydělávat, ale naopak pomáhat. A to stále platí. Takže hned, jak vyřeším živnost a vše důležité, začnu budovat na nějakým způsobem e-shop. 

Na druhou stranu mě něco stojí provoz webu. Na ten se snažím vydělat prostřednictvím reklam, takže na ně klidně klikejte, budu za to jen rád, ale také budu muset nepatrné procento z prodeje hrnků, propisek, a ... (to si nechám zatím pro sebe), dávat na stranu na zaplacení domény, webového prostoru, případně lepšího vybavení na přípravu fotek/videí. 

V praxi to bude znamenat následující. Hrnek jsem schopen vyrobit za 103 Kč. Prodám jej za 150 Kč - sedm korun z toho půjde na provoz webu a 40 Kč na vámi vybranou nadaci (chci vám dát možnost toho, komu chcete pomoci - Nadace policistů a hasičů, nějaký NF podporující děti a rád bych do toho zamísil i nějakou možnou pomoc zvířatům). Sedm korun pak zůstane v mé "kapse", které ale stejně vložím do něčeho dalšího prospěšného. 

A jak to bude s hrnkem na přání? 

Opět platí, že jsem schopen hrnek vyrobit za 103 Kč, dle teď platných cen u společnosti, kterou jsem si již vybral dříve pro výrobu první série hrnků - a mile mě potěšila. K tomu připočítáme jednorázový poplatek 50 Kč, který poputuje celý k Nadaci policistů a hasičů... Vy ještě zaplatíte poštovné a máte doma jakýkoli hrnek, který si budete přát. 

O tom všem, co budu dělat, vás chci pravidelně informovat, takže budu posílat emaily s odesláním vašich peněz k Nadaci policistů a hasičů případně pak k jiným nadacím. To pro případ toho, kdyby mě někdo obvinil z toho, že peníze neposílám tam, kam jsem slíbil. 

Inu doufám, že se vám novinka zamlouvá a že budeme všichni spokojení. Cílem totiž opravdu není dávat penízky mně do kapsy, ale dávat je "do kapsy" tam, kde jsou opravdu třeba. Tam, kde by měl přispívat stát, ale ten tak bohužel nekoná... :-(