Čtyřnohým přátelům dali kus sebe!

30.12.2018

Příslušnice VS ČR, kterou z pochopitelných důvodů nemohu jmenovat pravým jménem, ale říkejme jí Kamila společně se svou kamarádkou vymyslely, a teď budu citovat autorku myšlenky, "praštěný nápad z nudy", ze kterého se stal skvělý počin. Počin, díky kterému opuštění psí parťáci mají mnoho darů. 

Zdroj: Facebookový profil autorky myšlenky

Kamila a její kamarádka začaly vyrábět domácí mýdla. Finanční prostředky z prodeje těchto mýdel následně všechny věnovaly k nákupu krmiva a dalších potřebných věcí. Navíc k této částce ještě tato dvojice s dalšími lidmi přidala mnoho hmotných darů... Ty následně společnými silami s kolegou od VS ČR přivezly do Záchytného místa pro psy města Chodov. 

"Jsem neskutečně mile překvapená z toho, kolik moc skvělých a hodných lidí stále je. Ačkoliv si lidé třeba sami nemohou vzít dalšího opuštěného tvorečka, snaží se nám pomoci v tom, aby se měli už jen dobře. Je spousta lidí, kteří přispívají v průběhu celého roku a navštěvují nás, pomohou třeba i s venčením nebo prostě jen svou přítomnosti. Lidé nám přinesou spoustu dobrot, granulí, dek, hraček, vodítek a dalších potřebných věci. Pak máme dobrovolníky, kteří organizují různé dobročinné činy, jaký například udělaly dotyčné slečny," říká Markéta Kravařík Hauzrová zachraňující pejsky více, jak deset let. Paní Hauzrová zároveň chce všem těm, co pomohli Záchytnému místu pro psy města Chodova poděkovat za jejich chováni. Štědrost byla tak velká, že se majitelka tohoto zařízení mohla podělit i s dalšími obdobnými psími útulky v okolí.

Tento čin plný dobra však od Kamily nebyl vůbec žádnou mimořádnou situací. Například v listopadu se zapojila do projektu Ježíškova vnoučata. Rozhodla se pomoci jisté paní Miroslavě, kdy se snažila další své přátele namotivovat k tomu, aby se také do projektu zapojili. A na konci listopadu například podstoupila svůj první odběr krve. 

Kamilu vám z pochopitelných důvodů ukázat nemohu, mohu vám však prozradit, že slouží ve Věznici Ostrov. Této věznici tak tato příslušnice dělá velmi krásnou reklamu a dokazuje, že příslušníci VS ČR nejsou jen od toho, aby hlídali a střežili nebezpečné pachatele za mřížemi, na cestách k soudům, střežili soudy, ale pomáhali taky tam, kde je třeba. 

Za tento čin dvojici patří obrovské díky! 

To, co dvojice žen vyráběla. 
Zdroj: Facebookový profil autorky myšlenky